وبلاگ سافت سرا

موشک کاغذی با تکنولوژی PowerUp3

تیر ۸, ۱۳۹۴, توسط سافت سرا, دسته علم و تکنولوژی, کلیپهای جالب

همه ما موشکهای کاغذی را برای خود یا فرزندانمان درست کردیم و با طرز ساختن آنها آشنا هستیم.
هر چند تمام موشکهای کاغذی به یک شکل ساخته می شوند اما با تغییرات خاصی می توان برد پروازی این موشکهای کاغذی را افزایش داد. اما آیا به این فکر کردید که بتوانید این موشکهای کاغذی را در هوا کنترل کنید و ساعتها آن را به پرواز درآورید.

Mick Shai یک خلبان و مبتکر پرواز است که به پرواز علاقه بسیار زیادی دارد. از نظر او همه مردم باید لذت کنترل پرواز را تجربه کنند. شای اختراع جالب و منحصر بفردی داشته که می توان بر رو آن نام موشک کاغذی الکتریکی رو گذاشت. او پس از ۲ سال و آزمایش ۵۷ قطعه مختلف او دستگاه خود را با نام PowerUp3 تکمیل کرد.
PowerUp3 یک کیت الکتریکی است که با قرار گیری بر روی موشک کاغذی امکان حرکت آن در مسیرهای طولانی و نیز کنترل آن توسط یک اپلیکیشن موبایل را به شما می دهد. تمام کاری که شما باید بکنید این است که یک موشک کاغذی ساخته و دستگاه PowerUp3 را بر روی آن نصب کنید. روی این دستگاه یک پره و یک قطعه هدایت گر نصب شده و در جلوی آن یک چیپ قرار دارد که امکان کنترل آن توسط گوشی را به شما می دهد. این چیپ از تکنولوژی بلوتوث پشتیبانی می کند و قابلیت شارژ با اتصال به پورتهای USB را دارد. همچنین این چیپ ضد ضربه است و در برابر ضربات ناشی از سقوطهای ناگهانی موشک مقاوم است که خیال شما از صدمات دستگاه آسوده می کند.
تمام موارد نیاز برای راه اندازی یک موشک کاغذی در PowerUp3 تعبیه شده و تنها کاری که شما باید انجام دهید ساخت یک موشک کاغذی است!

شما چی فکر می‌کنید؟